Zahájení předvolební kampaně v Pardubickém kraji

Zahájení předvolební kampaně pro volby do PS v Pardubickém kraji začalo dnes ráno v 9:00 hodin „neformální snídaní s novináři“ které se uskutečnilo v Galerii Café na Sukově třídě. Za účasti lídra kandidátky Jan Chvojka spolu s dalšími lídry jednotlivých okresů v Pardubickém kraji Pavlem Havířem – okres Svitavy, Miroslavem Váňou – okres Pardubice, Jitkou Dostálovou – okres Ústí nad Orlicí a za podpory hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického byl představen program ČSSD a vysvětleno heslo: „Když bohatne země, musí bohatnout i lidé“.

Fotka uživatele OVV ČSSD Pardubice.

Fotka uživatele OVV ČSSD Pardubice.

Dnešní den, kdy byla oficiálně zahájena volební kampaň do PS PČR 2017,  jsme pokračovali setkáním s odborovými svazy a následně pak navštívili denní stacionář Mirea, o.p.s.

Fotka uživatele OVV ČSSD Pardubice.

Lídr kandidátky ČSSD v Pardubickém kraji spolu s Pavlem Havířem, Miroslavem Váňou a Jitkou Dostálovou jsou zdatní hudebníci spolu s klienty denního stacionáře Mirea.

Fotka uživatele OVV ČSSD Pardubice.

Předvolební kampaň byla zahájena také v okrese Svitavy – MUDr. Pavel Havíř  – okresní lídr kandidátní listiny do Poslanecké sněmovny v roce 2017 zahájil kontaktní kampaň s voliči ve Svitavách

Mgr. Jana Povolná zahájila kontaktní kampaň s voliči ve Březové nad Svitavou

Fotka uživatele ČSSD Svitavy.

Mgr. Monika Pelíšková zahájila kontaktní kampaň s voliči ve Svitavách

Fotka uživatele ČSSD Svitavy.

Zadavatel a zpracovatel fotografií – Česká strana sociálně demokratická